Develogic w firmie budowlanej
 
ECI

ECI

Europejskie Centrum Inwestycyjne to międzynarodowa grupa kapitałowa finansująca i realizująca inwestycje deweloperskie na terenie Polski i za granicą. ECI S.A. istnieje na polskim rynku od 20 lat i realizuje głównie projekty w sektorze nieruchomości biurowych.

Wraz z dynamicznym rozwojem spółka ECI postanowiła wprowadzić kompleksowe rozwiązanie które usprawniło całkowicie proces budżetowania projektu inwestycyjnego.

Czytaj więcej

 
Robyg S. A.

Robyg

ROBYG S. A. to firma deweloperska, która zajmuje się sprzedażą mieszkań i apartamentów wysokiej jakości.

Jednym z założenień było uporządkowanie i organizacja obiegu dokumentów, w tym wielopoziomowej weryfikacji i akceptacji faktur oraz tworzenia umów i innych dokumentów wewnętrznych. Wszystkie te obiegi musiały uwzględniać poziomy akceptacji zależne od spółki, inwestycji, etapu i rodzaju rozpisywanych kosztów.

Czytaj więcej

 
Vantage Development

VANTAGE

Vantage to spółka deweloperska, która swoim zasięgiem obejmuje cały kraj.

Celem projektu było uporządkowanie i organizacja obiegu dokumentów, w tym wielopoziomowej weryfikacji i akceptacji faktur oraz tworzenia umów i innych dokumentów wewnętrznych. Wszystkie te obiegi musiały uwzględniać poziomy akceptacji zależne od spółki, inwestycji, etapu i rodzaju rozpisywanych kosztów.

Czytaj więcej

 
PB Start - z systemem Develogic

PB Start

PB Start to firma rodzinna, z ponad 30 letnim doświadczeniem, należąca do czołówki krakowskich firm deweloperskich.

Celem projektu było wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, który pozwoli na organizację procesu obiegu dokumentów, ich przechowywania oraz monitorowania procesu ich przygotowywania.

Czytaj więcej