Oprogramowanie Develogic dla Deweloperów

Oprogramowanie Develogic to kompleksowy system informatyczny wspierający deweloperów w całym procesie deweloperskim.

Develogic na bieżąco kontroluje marżę metra kwadratowego mieszkania oraz cashflow projektu inwestycyjnego. Dzięki temu, jako system wczesnego ostrzegania, umożliwia szybkie podejmowanie decyzji i wprowadzanie zmian, tak, aby zadbać o wymagany poziom stanu gotówki (cashflow) oraz marżę.

System wspiera dewelopera obsługę sprzedaży już od momentu pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem, przez przygotowanie prospektu informacyjnego i umowy deweloperskiej. Ponadto umożliwia rozliczanie płatności, obsługę wpłat, a także wystawianie faktur. Ponadto, Develogic wspiera także stronę kosztową. Pozwala na zarządzanie umową z generalnym wykonawcą, prowadzenie i rozliczanie budżetu inwestycji oraz zarządzanie obiegami dokumentów (workflow) np. obiegiem faktur zakupowych w całej firmie.

 

Główne korzyści

Wsparcie firmy w zakresie obsługi całego procesu deweloperskiego

Kontrola wielu spółek celowych i całego procesu budowy, od jego planowania, poprzez realizację i rozliczenie aż po serwis gwarancyjny.

ONLINE’OWY DOSTĘP DO RAPORTÓW NA TEMAT AKTUALNEJ MARŻY I CASHFLOW

Wczesne ostrzeganie o stanie projektu i szybsza reakcja na zmiany to brak zaskoczenia niską marżą na koniec projektu.

PEŁNA KONTROLA BUDŻETU PROJEKTU

Automatyczna weryfikacja zapisów umowy z podwykonawcami z wystawionymi przez nich protokołami odbioru, fakturami oraz z budżetem.

POŁĄCZENIE PLACU BUDOWY Z SIEDZIBĄ

Wspólna praca nad projektem i szybsza wymiana informacji pomiędzy pracownikami. Łatwy dostęp do dokumenatcji projketu, umów, faktur podwykonawców oraz budżetów.
 

Panel menadżeraPanel menadżera

Natychmiastowa wiedza na temat wyniku finansowego ze sprzedaży mieszkań i lokali oraz planowanie i kontrola cashflow.

Pulpit menedżera dostarcza na bieżąco wiedzy na temat aktualnej i planowanej marży (projektu, budynku, mieszkania, metra kwadratowego), dzięki ciągłemu porównywaniu realizacji planu przychodów z budżetem realizacyjnym w tzw. harmonogramie porównawczym.

Dostęp do aktualnych raportów umożliwia szybką reakcję na niekorzystne tendencje, zaplanowanie cashflow oraz nadzorowanie sprzedaży mieszkań.

 
budzetowanie
 

Pultpit menadżera pozwala ponadto na kontrolę zestawu kluczowych wskaźników efektywności (KPI) zarówno pojedynczego projektu budowlanego jak i całego przedsiębiorstwa. Dzięki temu służy również jako system wczesnego ostrzegania.

  • dostęp tu i teraz do aktualnych danych finansowych projketu (wyniku, cahflow, wskaźników itp.)
  • system wczesnego ostrzegania dzieki zestawom wskaźników efektywności (KPI)
  • porównanie przychodów i kosztów projektu w czasie, dzięki harmonogramowi porównawczemu
  • graficzna i tabelaryczna prezentacja danych
  • automatyczne wysyłanie raportów i powiadomień do zainteresowanych osób, dostęp mobilny

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego. Na zapytania z formularza odpowiadamy najpóźniej następnego dnia roboczego.