Develogic w firmie budowlanej
 
Wdrożenie Develogic Workflow w Globe Trade Centre S.A.

Wdrożenie Develogic Workflow w Globe Trade Centre S.A.

Miło nam poinformować, iż zakończyliśmy wdrożenie Workflow w grupie GTC, jednej z czołowych spółek sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Od powstania w roku 1994 Grupa zajmuje się budowaniem nieruchomości biurowych i handlowych o wysokim standardzie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Grupa GTC: wybudowała m.in. 64 nieruchomości komercyjne oferujące ponad 1 100 000 m kw. powierzchni do wynajmu, nabyła 6 nieruchomości komercyjnych oferujących ok. 91 000 m kw. powierzchni do wynajem, wybudowała dziesięć projektów mieszkaniowych oferujących ok. 400 000 m kw. powierzchni.

 
UWI

UWI Inwestycje S.A. wdraża rozwiązania systemowe Develogic

UWI Inwestycje S.A. to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, powstała w roku 1992 z inicjatywy grupy osób będących członkami Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. 152 wybudowane budynki, blisko 280 tys. m² zagospodarowanej powierzchni mieszkalnej oraz 5700 oddanych do użytku lokali – to efekty 25-letniej działalności UWI Inwestycje S.A. Firma zajmuje się realizacją obiektów budownictwa mieszkaniowego i ogólnego na sprzedaż lub wynajem na rzecz osób fizycznych i prawnych obrót nieruchomościami, usługami w zakresie realizacji procesów inwestycyjnych, wykonawstwa budowlanego, eksploatacji mieszkań i kompleksów mieszkaniowych, działalność w zakresie projektowania budowlanego, urbanistycznego. Wdrożenie systemu Develogic obejmuje obszary m.in.: CRM, Finanse i Sprzedaż, Workflow, Panel Klienta, Integrator ERP dla obszaru sprzedaży mieszkań oraz integrator www (API).

 
Energoterm

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o. podpisało umowę na dostawę systemu Develogic

Informujemy, iż spółka Energoterm - lider branży inżynieryjnej i specjalista w realizacji przedsięwzięć z zakresu energetyki cieplnej zdecydował się na wdrożenie rozwiązań Develogic.

Energoterm należy do czołówki firm specjalizujących się w budowie sieci ciepłowniczych. Stawiając na profesjonalizm i jakość, spółka zdecydowała się na zastosowanie modułów Develogic w obszarach takich jak: Archiwum Elektroniczne, Aplikacja Skanująca e-Doc, Zarządzanie Dokumentacją Inwestycji, Workflow i inne. Połączenie możliwości obu firm oraz doświadczenie kadry Develogic umożliwiły kompleksowe zastosowanie systemu również w branży energetycznej i ciepłowniczej.

 
Electrum Sp. z o.o. wdraża rozwiązania Develogic

Electrum Sp. z o.o. wdraża rozwiązania Develogic

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę dotyczacą wdrożenia oprogramowania Develogic w firmie Electrum, realizującej inwestycje w obszarach energii oraz inżynierii specjalistycznej.

Electrum Sp. z o.o. projektuje oraz realizuje szereg przedsięwzięć inwestycyjnych i technologicznych w obszarach energii i inżynierii specjalistycznej. Jako Generalny Wykonawca, zapewnia procesowi pozyskiwania energii bezpieczeństwo oraz wydajność. W celu realizacji procesu biznesowego firma zdecydowała się na powierzenie kompleksowego wdrożenia modułów firmie Develogic.

 
Immobel

Immobel Poland Sp. z o.o. wybiera Develogic

Mamy przyjemność poinformować, iż z końcem roku podpisaliśmy umowę dotyczącą wdrożenia oprogramowania Develogic z Immobel Poland Sp. z o.o.

Immobel Poland Sp. z o.o. to spółka-córka należąca do belgijskiej spółki Immobel, która jest wiodącym graczem na rynku nieruchomości zarówno w Belgii, jak i w Wielkim Księstwie Luxemburga. Od 2011 w Polsce Immobel jest spółką notowaną na giełdzie Euronext w Brukseli. W ostatnim czasie firma zasłynęła zrewitalizowaniem poznańskiego Okrąglaka, a obecnie przebudowuje warszawski Cedet oraz przygotowuje do realizacji inwestycję Granaria na gdańskiej Wyspie Spichrzów, z funkcją mieszkaniowo-usługową.

 
Zakończenie analizy i rozpoczęcie wdrożenia systemu Develogic w BBI Development S.A.
Zakończenie analizy i rozpoczęcie wdrożenia systemu Develogic w BBI Development S.A.

Wdrożenie w BBI Development zakłada kompleksową informatyzację spółki realizowaną poprzez zastosowanie systemu Develogic

 Czytaj więcej

Dolcan S. A. z modułem Develogic Workflow
Wdrożenie modułu Develogic Workflow oraz rozbudowa Develogic Sprzedaż i Finanse w spółce Dolcan S.A.

Moduł Develogic Workflow będzie wykorzystywany nie tylko przez spółkę Dolcan S.A. ale także przez pozostały spółki z grupy kapitałowej i podmioty współpracujące.

 Czytaj więcej

Wdrożenie modułu Budżetowanie oraz Workflow w Lintech Sp. Z o.o.
Wdrożenie modułu Budżetowanie oraz Workflow w Lintech Sp. Z o.o.

Z końcem listopada zakończyliśmy wdrożenie modułu Develogic Budżetowanie oraz Develogic Workflow w poznańskiej spółce Lintech Sp. Z o.o. oraz LT Invest

 Czytaj więcej