Develogic w firmie budowlanej
 
Calbud - kolejny deweloper wybiera Develogic Sprzedaż i Finanse

Kolejny deweloper wybiera Develogic Sprzedaż i Finanse

31.11.2014

Miło nam poinformować, iż z końcem roku podpisaliśmy kolejną umowę dotyczącą wdrożenia oprogramowania Develogic.

Do grona naszych klientów dołączyła firma deweloperska i budowlana P.B. Calbud ze Szczecina.

Przedsiębiorstwo Budowlane „CALBUD” to firma inżynieryjno-budowlana. Atutem spółki jest szeroki zakres usług świadczonych na zasadach generalnego wykonawstwa, zarówno dla budownictwa ogólnego jak i przemysłowego. Spółka realizuje przede wszystkim obiekty w systemie „pod klucz”, tak w roli generalnego wykonawcy inwestycji, jak i w ramach tworzonych konsorcjów z innymi podmiotami.

Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja firmy na polu budownictwa mieszkaniowego skłoniły udziałowców Przedsiębiorstwa Budowlanego „CALBUD” do poszerzenia zakresu prowadzonej działalności o rynek pierwotny nieruchomości. Powołano w tym celu firmę CALBUD-DEVELOPER Gackowski, Osina, Węgrzyniak Spółka Jawna, która zaistniała na rynku jako inwestor jednego z największych osiedli mieszkaniowych w Szczecinie – osiedla Magnolia Park – nagradzanego wielokrotnie, nowoczesnego kompleksu mieszkalno-usługowego, składającego się z 294 mieszkań i 7 lokali usługowych. Obecnie działalność deweloperska jest realizowana przez obie spółki – „CALBUD” oraz „CALBUD-DEVELOPER”.

Zakres wdrożenia.

Projekt obejmuje wdrożenie modułu Develogic Sprzedaż i Finanse, który będzie obsługiwał na początek 3 inwestycje – Kamienica Vossa, Wiśniowy Sad oraz Zielona Przystań. Wdrażany moduł będzie odpowiadał za kompleksową obsługę procesu sprzedażowego od pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem, przez przygotowanie oferty, prezentację lokalu, podpisanie umowy, obsługę płatności i faktur, zarządzanie rozliczeniami, obsługę bankową i posprzedażową aż po obsługę zgłoszeń serwisowych przez dział techniczny.

Integracja naszego modułu ze stronami www dewelopera umożliwi automatyczne aktualizowanie oferty dewelopera na stronach www inwestycji na podstawie danych pobieranych bezpośrednio z modułu Develogic Sprzedaż i Finanse. Takie rozwiązanie znacznie ograniczy czas poświęcany przez pracowników dewelopera na ręczną aktualizację danych oddzielnie dla każdej strony inwestycji. Po wdrożeniu każda zmiana ceny, rzutu, informacji o położeniu lokalu czy też jego statusie (sprzedany, zarezerwowany itp.) będzie mogła być automatycznie aktualizowana na stronach www wszystkich inwestycji.

Rozbudowane, gotowe funkcjonalności zaszyte w moduł pozwolą na zakończenie wdrożenia w czasie krótszym niż miesiąc nie obciążając kadry P.B Callbud procesem wdrożenia.

deweloper.calbud.com.pl

 
Surfland Deweloper System zmienia nazwę. Develogic S. A.

Surfland Deweloper System zmienia nazwę.

Miło nam Państwa poinformować, że wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy nadszedł czas, by dokonać zmian także w kwestii wizerunkowej.

Poszerzające się grono klientów, wprowadzenie nowych modułów do produktów, ekspansja zagraniczna – to wszystko przyczyniło się do przekształcenia dotychczasowej firmy Surfland Deweloper System w Develogic S.A., z nowym logotypem, identyfikacją wizualną i stroną internetową.

 Czytaj więcej

 
Calbud
Kolejny deweloper wybiera Develogic Sprzedaż i Finanse

Miło nam poinformować, iż z końcem roku podpisaliśmy kolejną umowę dotyczącą wdrożenia oprogramowania Develogic.

 Czytaj więcej

Zakończenie analizy i rozpoczęcie wdrożenia systemu Develogic w BBI Development S.A.
Zakończenie analizy i rozpoczęcie wdrożenia systemu Develogic w BBI Development S.A.

Wdrożenie w BBI Development zakłada kompleksową informatyzację spółki realizowaną poprzez zastosowanie systemu Develogic

 Czytaj więcej

Dolcan S. A. z modułem Develogic Workflow
Wdrożenie modułu Develogic Workflow oraz rozbudowa Develogic Sprzedaż i Finanse w spółce Dolcan S.A.

Moduł Develogic Workflow będzie wykorzystywany nie tylko przez spółkę Dolcan S.A. ale także przez pozostały spółki z grupy kapitałowej i podmioty współpracujące.

 Czytaj więcej

ECI
Podpisanie umowy oraz wdrożenie modułu Budżetowanie w ECI S.A.

W połowie grudnia 2014 roku nastąpiło przekazanie modułu Develogic Budżetowanie firmie ECI S.A.

 Czytaj więcej