Develogic w firmie budowlanej
 
Dolcan S. A. z modułem Develogic Workflow

Wdrożenie modułu Develogic Workflow oraz rozbudowa Develogic Sprzedaż i Finanse w spółce Dolcan S.A.

21.12.2014

W grudniu zostały zakończone prace związane z przygotowaniem dla firmy Dolcan S.A. modułu Develogic Workflow.

Develogic Workflow zastąpi i uzupełni wykorzystywany do tej pory system Microsoft Sharepoint. Decyzja związana ze zmianą systemu była podyktowana problemami z wydajnością oraz dużymi kosztami dalszej rozbudowy systemu Sharepoint. Rozwiązanie Develogic zostało wybrane ze względu na zaszyte gotowe, branżowe rozwiązania i procesy oraz wysoką elastyczność rozwiązania. Skorzystanie z rozwiązań opartych na najlepszych praktykach zaszytych w systemie umożliwiło wdrożenie modułu w czasie krótszym niż miesiąc.

W zakres wdrożenia Develogic Workflow wchodzi:
  • Migracja danych z obecnie wykorzystywanego systemu opartego o Sharepoint
  • Stworzenie opartego o rozwiązanie Develogic intranetu
  • Repozytorium dokumentów
  • Obsługa sekretariatu w zakresie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Proces obsługi umów i kontraktów oraz kontroli budżetów
  • Proces obiegu faktur kosztowych i budowlanych wraz z krokiem dekretacji i akceptacji płatnośi w powiązaniu z kontraktami
  • Wsparcie procesu płatności faktur i rozliczania kaucji gwarancyjnych oraz innych obciążeń z tytułu umowy
  • Automatyczne dodawanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej do historii kontaktów z klientami w module Develogic Sprzedaż i Finanse
  • Integracja z systemem finansowo-księgowym w zakresie synchronizacji kontrahentów i księgowania faktur kosztowych po zakończonym procesie dekretacji merytorycznej w Develogic Workflow.
  • Panel Klienta jest w pełni zintegrowany z modułem Develogic i Finanse umożliwiając tym samym automatyczną wymianę danych pomiędzy klientem zalogowanym do swojej indywidualnej strefy klienta a pracownikami Dolcan Plus S.A. Klienci mają na bieżąco podgląd wszystkich podpisanych umów, szczegółów zakupionych lokali, harmonogramów płatności czy też informacji o aktualnościach związanych z inwestycją, w której kupili mieszkanie. Dodatkowo w każdej chwili mogą sprawdzić status swojej płatności, wysłać z poziomu portalu pytanie do swojego opiekuna, prześledzić historię korespondencji czy też pobrać elektroniczną fakturę, o której pojawieniu się zostaną wcześniej automatycznie poinformowani poprzez wiadomość e-mail lub sms. Wszystkie informacje w Panelu Klienta są publikowani i aktualizowanie automatycznie na podstawie danych z Develogic Sprzedaż i Finanse.

Dolcan Plus S.A. powstał w 1991 roku, jako jeden z pierwszych deweloperów w Polsce po przemianach systemowych – była pionierem na nowopowstającym rynku nieruchomości mieszkaniowych. Firma jednak działa na rynku już od 1986 roku, realizując w ramach spółdzielni rzemieślniczej różne zlecenia budowlane, m.in. generalny remont Hotelu Belwederski w Warszawie.

Dolcan jest członkiem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Siedmiokrotnie otrzymywał prestiżowy Certyfikat Dewelopera, potwierdzający stosowanie najlepszych praktyk. W 2014 roku Dolcan otrzymał nagrodę Sukces Roku 2014 za Condo System. W 2011 roku Dolcan otrzymał nagrodę Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego – Deweloper Roku 2011, nagrodę Budowlana Firma Roku miesięcznika Builder, a także tytuł Top Builder dla produktu roku, za mieszkania bezczynszowe. Od kilku lat deweloper pracuje zgodnie z międzynarodowymi certyfikatami: jakości ISO 9001, środowiskowemu ISO 14001, a także prestiżowym certyfikatem AQAP, potwierdzającym spełnianie norm NATO.

Dolcan rozpoznaje zmienne potrzeby swoich i klientów i reaguje na nie na bieżąco, wyprzedzając rynek. Firma wykreowała innowacyjne formaty mieszkaniowe dedykowane dla poszczególnych grup odbiorców. Deweloper wprowadził na stołeczny rynek ideę mieszkań bezczynszowych – kameralnych osiedli domów w zabudowie jednorodzinnej z zaledwie 2 lub 4 mieszkaniami, w których nie ma części wspólnych i dzięki temu konieczności płacenia czynszu za ich administrowanie. Kolejnym produktem wprowadzonym przez firmę jest działający już od ponad 2 lat Condo System Dolcan, który umożliwia inwestorom zarabianie na nieruchomościach w dużych aglomeracjach gwarantowanych 8 proc. w skali rocznej. W 2014 roku Dolcan wprowadził na rynek kolejną innowacyjną formułę – MiniApartamenty na start.

www.dolcan.com.pl

 
Surfland Deweloper System zmienia nazwę. Develogic S. A.

Surfland Deweloper System zmienia nazwę.

Miło nam Państwa poinformować, że wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy nadszedł czas, by dokonać zmian także w kwestii wizerunkowej.

Poszerzające się grono klientów, wprowadzenie nowych modułów do produktów, ekspansja zagraniczna – to wszystko przyczyniło się do przekształcenia dotychczasowej firmy Surfland Deweloper System w Develogic S.A., z nowym logotypem, identyfikacją wizualną i stroną internetową.

 Czytaj więcej

 
Calbud
Kolejny deweloper wybiera Develogic Sprzedaż i Finanse

Miło nam poinformować, iż z końcem roku podpisaliśmy kolejną umowę dotyczącą wdrożenia oprogramowania Develogic.

 Czytaj więcej

Zakończenie analizy i rozpoczęcie wdrożenia systemu Develogic w BBI Development S.A.
Zakończenie analizy i rozpoczęcie wdrożenia systemu Develogic w BBI Development S.A.

Wdrożenie w BBI Development zakłada kompleksową informatyzację spółki realizowaną poprzez zastosowanie systemu Develogic

 Czytaj więcej

Dolcan S. A. z modułem Develogic Workflow
Wdrożenie modułu Develogic Workflow oraz rozbudowa Develogic Sprzedaż i Finanse w spółce Dolcan S.A.

Moduł Develogic Workflow będzie wykorzystywany nie tylko przez spółkę Dolcan S.A. ale także przez pozostały spółki z grupy kapitałowej i podmioty współpracujące.

 Czytaj więcej

ECI
Podpisanie umowy oraz wdrożenie modułu Budżetowanie w ECI S.A.

W połowie grudnia 2014 roku nastąpiło przekazanie modułu Develogic Budżetowanie firmie ECI S.A.

 Czytaj więcej