Develogic w firmie budowlanej
 
Wdrożenie modułu Budżetowanie oraz Workflow w Lintech Sp. Z o.o.

Wdrożenie modułu Budżetowanie oraz Workflow w Lintech Sp. Z o.o.

30.12.2014

Z końcem listopada zakończyliśmy wdrożenie modułu Develogic Budżetowanie oraz Develogic Workflow w poznańskiej spółce Lintech Sp. Z o.o. oraz LT Invest

Lintech Sp. Z o.o. jest poznańską spółką, która powstała w 2006 roku. Od początku działalności spółka jest ściśle związana z branżą technologiczną i przemysłową. Działalność spółki można podzielić na dwa obszary:

  • Projektowanie i wykonawstwo urządzeń dla przemysłu motoryzacyjnego (kompletne linie produkcyjne, przyrządy, manipulatory, serwis)
  • Prace budowlane i inżynieryjne w charakterze generalnego wykonawcy.

Spółka realizuje obiekty przemysłowe: m.in. zakłady produkcyjne dla przemysłu motoryzacyjnego, oraz terminale logistyczne, hale magazynowe i obiekty serwisowo-warsztatowe, budynki użyteczności publicznej: m.in. budynki biurowe, obiekty handlowe, apartamenty, salony wystawowe, centra sportowe i ośrodki kulturowe. W portfolio dotychczas zrealizowanych projektów znajdują się także obiekty mieszkaniowe pod klucz.

Spółka z sukcesem prowadzi projekty na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Zakres wdrożenia

Podstawowy zakres wdrożenia obejmował procesy Workflow związane z zarządzaniem dokumentacją inwestycyjną, repozytorium dokumentów, obiegiem faktur kosztowych i budowlanych wraz z procesem obiegu i akceptacji kontraktów (umów). Po zakończonym obiegu faktury kosztowe są automatycznie księgowane w systemie finansowo-księgowym i równolegle przekazywane do modułu Budżetowanie. Na podstawie umów i faktur wprowadzonych wcześniej do modułu Develogic Workflow kierownicy projektu otrzymują automatyczną aktualizację budżetów projektowych module Develogic Budżetowanie. Oprócz zarządzania projektami i budżetami moduł Develogic wspiera spółkę w zarządzaniu brygadami budowlanymi poprzez funkcjonalności pozwalające na szczegółowe przydzielanie zadań do poszczególnych brygad budowlanych powiązanych z poszczególnymi liniami budżetowymi. Dodatkowo spółka w systemie rejestruje czas poświęcony na wykonanie poszczególnych zadań, gromadząc tym samym dane do późniejszych analiz projektu i wyliczania premii przez system.

Elementy dedykowane zrealizowane w ramach projektu obejmowały przygotowanie na podstawie analizy funkcjonalności związanych z pełną automatyzacją procesu przygotowywania gotowych ofert na realizację projektów poprzez system między innym w powiązaniu z automatycznie dodawanymi do systemu zapytaniami ofertowymi klientów. W ramach projektu zostało także zrealizowane dedykowane rozwiązanie umożliwiające pełne wyliczanie i rozliczanie premii za zrealizowane projekty w oparciu o indywidualne algorytmy wyliczania premii uzależnione od rodzaju projektu, poziomu rentowności, czasochłonności, kosztu prac oraz indywidualnych współczynników premiowych poszczególnych pracowników spółki. Całość wdrożenia uzupełniły raporty i analizy przedstawiające poziom realizacji projektów, postęp prac na budowie czy też przedstawiające cash flow.

www.lin-tech.pl www.lin-tech.pl/lt-invest/

 
Surfland Deweloper System zmienia nazwę. Develogic S. A.

Surfland Deweloper System zmienia nazwę.

Miło nam Państwa poinformować, że wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy nadszedł czas, by dokonać zmian także w kwestii wizerunkowej.

Poszerzające się grono klientów, wprowadzenie nowych modułów do produktów, ekspansja zagraniczna – to wszystko przyczyniło się do przekształcenia dotychczasowej firmy Surfland Deweloper System w Develogic S.A., z nowym logotypem, identyfikacją wizualną i stroną internetową.

 Czytaj więcej

 
Calbud
Kolejny deweloper wybiera Develogic Sprzedaż i Finanse

Miło nam poinformować, iż z końcem roku podpisaliśmy kolejną umowę dotyczącą wdrożenia oprogramowania Develogic.

 Czytaj więcej

Zakończenie analizy i rozpoczęcie wdrożenia systemu Develogic w BBI Development S.A.
Zakończenie analizy i rozpoczęcie wdrożenia systemu Develogic w BBI Development S.A.

Wdrożenie w BBI Development zakłada kompleksową informatyzację spółki realizowaną poprzez zastosowanie systemu Develogic

 Czytaj więcej

Dolcan S. A. z modułem Develogic Workflow
Wdrożenie modułu Develogic Workflow oraz rozbudowa Develogic Sprzedaż i Finanse w spółce Dolcan S.A.

Moduł Develogic Workflow będzie wykorzystywany nie tylko przez spółkę Dolcan S.A. ale także przez pozostały spółki z grupy kapitałowej i podmioty współpracujące.

 Czytaj więcej

ECI
Podpisanie umowy oraz wdrożenie modułu Budżetowanie w ECI S.A.

W połowie grudnia 2014 roku nastąpiło przekazanie modułu Develogic Budżetowanie firmie ECI S.A.

 Czytaj więcej