Develogic w firmie budowlanej
 
Surfland Deweloper System zmienia nazwę - Develogic

Surfland Deweloper System zmienia nazwę.

17.01.2015

Miło nam Państwa poinformować, że wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy nadszedł czas, by dokonać zmian także w kwestii wizerunkowej.

Poszerzające się grono klientów, wprowadzenie nowych modułów do produktów, ekspansja zagraniczna – to wszystko przyczyniło się do przekształcenia dotychczasowej firmy Surfland Deweloper System w Develogic S.A., z nowym logotypem, identyfikacją wizualną i stroną internetową.

Nowy znak skonstruowany jest na bazie kwadratu. Kształt linii wewnątrz figury budzi konotacje zarówno z wizerunkiem domu, jak i biurowców w tle – obydwie te formy symbolizują główny przedmiot działalności. Linie tworzą uporządkowany, geometryczny układ – symbolizuje to modułowość i systemowość, nieodzownie powiązane z produktem oferowanym przez Develogic.

Nazwa i logotyp firmy są oczywiście najbardziej zauważalnymi zmianami, jednak stanowią jedynie element zupełnie nowej identyfikacji wizualnej organizacji. Dla Klientów z pewnością najistotniejsze będzie usystematyzowanie poszczególnych modułów i funkcjonalności systemu.

„Dynamiczny rozwój naszej firmy to nie tylko zasługa naszej ciężkiej pracy, to także wiele godzin spędzonych na rozmowach z naszymi Klientami, reagowaniu na ich potrzeby, budowaniu zaufania. To właśnie idąc naprzeciw Klientom dostosowujemy się do rynku, chcemy sprawić, by komunikacja z nami była udogodnieniem, by codzienny kontakt czy pozyskiwanie informacji na temat naszych usług było proste i intuicyjne. Nowa nazwa i nowoczesna identyfikacja wizualna jest więc dla nas bardzo istotnym elementem rozwoju, szczególnie teraz, gdy nasza pozycja na rynku polskim umacnia się i z dnia na dzień przybywa Klientów z rynków zagranicznych” – mówi Prezes Spółki, Maciej Szmaja. – „To dla nas wielki krok. Przygotowywaliśmy się do tego od kilku miesięcy. Mamy nadzieję, że nasi Klienci z łatwością przyjmą tą zmianę i że również dla nich będzie to powiew świeżości, wysokiej jakości i nowoczesności.”

Czego i Państwu, i sobie życzymy.

Zespół Develogic

 www.develogic.pl

 

Kolejny deweloper wybiera Develogic Sprzedaż i Finanse

Miło nam poinformować, iż z końcem roku podpisaliśmy kolejną umowę dotyczącą wdrożenia oprogramowania Develogic.

Projekt obejmuje wdrożenie modułu Develogic Sprzedaż i Finanse, który będzie obsługiwał na początek 3 inwestycje – Kamienica Vossa, Wiśniowy Sad oraz Zielona Przystań.

 Czytaj więcej

 
Calbud
Kolejny deweloper wybiera Develogic Sprzedaż i Finanse

Miło nam poinformować, iż z końcem roku podpisaliśmy kolejną umowę dotyczącą wdrożenia oprogramowania Develogic.

 Czytaj więcej

Zakończenie analizy i rozpoczęcie wdrożenia systemu Develogic w BBI Development S.A.
Zakończenie analizy i rozpoczęcie wdrożenia systemu Develogic w BBI Development S.A.

Wdrożenie w BBI Development zakłada kompleksową informatyzację spółki realizowaną poprzez zastosowanie systemu Develogic

 Czytaj więcej

Dolcan S. A. z modułem Develogic Workflow
Wdrożenie modułu Develogic Workflow oraz rozbudowa Develogic Sprzedaż i Finanse w spółce Dolcan S.A.

Moduł Develogic Workflow będzie wykorzystywany nie tylko przez spółkę Dolcan S.A. ale także przez pozostały spółki z grupy kapitałowej i podmioty współpracujące.

 Czytaj więcej

ECI
Podpisanie umowy oraz wdrożenie modułu Budżetowanie w ECI S.A.

W połowie grudnia 2014 roku nastąpiło przekazanie modułu Develogic Budżetowanie firmie ECI S.A.

 Czytaj więcej