Develogic w firmie budowlanej
 

Zarządzanie nieruchomościamiZarządzanie nieruchomościami

Develogic Zarządzanie Nieruchomościami to kompletne i dedykowany program dla biur nieruchomości, firm budujących oraz wynajmujących lokale handlowe i/lub biurowe. Rozwiązanie służy do kompleksowego zarządzania całym procesem związanym z zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi i jest w pełni powiązane z pozostałymi modułami systemu Develogic (np. dołączenie do dowolnego procesu Workflow, takiego jak proces zgłoszenia usterki, obieg i dekretacja faktury kosztowej z krokami akceptacji przez menadżera obiektu, zarządcy, działu kontroli czy księgowości , czy choćby dołączenie rejestracji płatności przez zarządcę itp.).

Moduł działa na jednej bazie danych. Oznacza to, iż wprowadzając fakturę kosztową, np. za usługi ochroniarskie, można ją w prosty sposób przypisać nie tylko do całego obiektu, ale także do najemców, typów powierzchni (biura, handel, catering ) itp. Podobnie wygląda generowanie faktur sprzedaży. Takie rozwiązanie pozwala na błyskawiczne uzyskiwanie raportów, np. informujących o wszystkich przychodach ze sprzedaży powierzchni biurowej w danym obiekcie, przychodach związanych z najmem powierzchni (np. z wyłączeniem kosztów mediów), można również szybko dokonać analizy kosztów poniesionych z tytułu mediów lub prześledzić odchylenia od zakładanych budżetów i linii budżetowych.

Moduł wspiera różne procesy, począwszy od planowania, projektowania, realizacji i komercjalizacji inwestycji, poprzez zarządzanie nieruchomościami oraz ich wynajmem, aż po obsługę techniczną inwestycji.

Zarządzanie najmem biur i powierzchni handlowych
 
Laptop - system Develogic
 

Proces realizacji inwestycji

Zarządzanie powierzchniami biurowymi

Funkcjonalności modułu Powierzchnie komercyjne Develogic

Komercjalizacja inwestycji

Funkcjonalność ta, jako część całego programu do zarządzania nieruchomościami, ma na celu wsparcie działu komercjalizacji w zakresie świadczenia usług związanych z komercjalizacją, marketingiem oraz sprzedażą lub najmem nieruchomości. Rozwiązanie pozwala na obsługę procesu komercjalizacji zarówno dla projektów własnych, jak i dla klientów zewnętrznych – inwestorów, deweloperów itp. Moduł umożliwia zarządzanie procesem przygotowania i przeprowadzenia strategii marketingowej poprzez proces poszukiwania (analiza warunków najmu, przygotowanie indywidualnej oferty najmu i aranżacji wnętrza) i wyboru najemców dla przedwstępnych umów najmu aż po podpisanie umów najmu.

Podstawowe funkcjonalności:
 • Przygotowanie efektywnej strategii komercjalizacji budynku,
 • Rozpoznanie potrzeb najemców:
  • analiza kluczowych warunków najmu,
  • proces przygotowania indywidualnych ofert,
  • przygotowanie propozycji aranżacji wnętrza wraz z analizą kosztów aranżacji,
 • Analiza i wybór docelowych najemców dla przedwstępnych umów najmu ,
 • Zarządzanie powierzchniami budynku,
 • Aktywna komercjalizacja aż do pełnej dzierżawy budynku.