Program partnerski

Zostań naszym Partnerem i zwiększ swoje przychody poprzez sprzedaż, polecanie lub wdrażanie systemu Develogic.

Oprogramowanie Develogic

Moduły oprogramowania Develogic są unikalnym na rynku polskim rozwiązaniem dedykowanym firmom deweloperskim i budowlanym wykorzystywanym już przez ponad 150 przedsiębiorstw w Polsce.

Nasi klienci

Wiedza i ponad 10 letnie doświadczenie w połączeniu z branżowymi rozwiązaniami Develogic spowodowały, iż ponad 150 klientów w Polsce wybrało nasze oprogramowanie.

System informatyczny B2B

System informatyczny B2B automatyzujący procesy biznesowe pomiędzy Develogic S.A. a jego partnermi biznesowymi oraz klientami to system który w kontekście innowacyjności organizacyjnej obejmie podstawowe procesy biznesowe realizowane wspólnie przez Wnioskodawcę i Partnerów:
1. proces obsługi zgłoszeń serwisowych
2. proces zarządzania projektami
3. proces pracy grupowej – tworzenia kontraktów, umów i innej dokumentacji
4. proces zarządzania baza wiedzy i dokumentami
5. proces rozliczeń projektów
W ramach projektu wdrożono platformę, która uporządkuje (tzw. workflow), automatyzuje i przyspiesza wymianę danych pomiędzy Develogic S.A a jego Partnerami i klientami. Rozwiązanie zastępuje tradycyjny (papierowy) obieg dokumentów, obiegiem elektronicznym.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 działanie 8.2 „Dotacje na innowacje” „Inwestujemy w waszą przyszłość”

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Korzyści z bycia partnerem:

  • Przejrzyste i konkretne warunki partnerstwa
  • Prowizja za sprzedaż systemu Develogic
  • Wynagrodzenie za umówienie spotkania z przedstawicielem kadry zarządzającej dewelopera lub firmy budowlanej
  • Zwiększenie przewagi konkurencyjnej w stosunku do innych agencji reklamowych przez możliwość integracji własnych portali z systemem Develogic. Dzięki temu informacja o sprzedanych i zarezerwowanych mieszkaniach może w szybki i czytelny sposób zostać przedstawiona na stronie www.
  • Po pierwszej wspólnej sprzedaży – dostęp do informacji o ponad 150 klientach Develogic i możliwość zaoferowania im swoich usług
 
Siedziba Develogic
siedziba develogic

ul. Bastionowa 19
61-663 Poznań

Napisz do nas
Napisz do nas
Kontakt - telefon
Zadzwoń do nas

Office: +61 639 42 98